Teknoloji Haberleri

Telefonlarda Yeni Özellik: Bilinmeyeni Keşfetmek Artık Daha Kolay!

LG Electronics (LG), “Explorer Projesi”ni yeni serisinin ilk akıllı mobil cihazına ipucu veren 30 saniyelik bir davet videosuyla başlatıyor …

Telefonlarda Yeni Özellik: Bilinmeyeni Keşfetmek Artık Daha Kolay!

LG Electronics (LG), “Explorer Projesi”ni yeni serisinin ilk akıllı mobil cihazına ipucu veren 30 saniyelik bir davet videosuyla başlatıyor. “Explorer Projesi” (Explorer Project) hem bir girişim hem de bir kategori olarak sınıflandırıyor ve sektördeki keşfedilmemiş bölgeleri ortaya çıkyükselen bir strateji olarak sunuluyor. Explorer Projesi, farklı ve hala keşfedilmemiş kullanım tecrübeleri sunan cihazları içerecek. Explorer Projesi’nin detayları resmi olarak 14 Eylül saat 10:00‘da (EDT) LG Mobile’ın resmi YouTube kanalında ve Sosyal paylaşım sitesi Facebook sayfasında duyurulacak.

LG, günümüzün mobil cihaz kullanıcılarının değişik kullanım gereksinimlerine yanıt olarak, mobil sektörde ihtiyaç duyulan merak ve heyecanı sunmak için Explorer Projesini yarattı. Girişim, güvenilir platform ortaklarından yardım alarak “keşfetmeyi”, kullanılmayan alanlara yeni yaşam enjekte etmeyi, mevcut kullanıcı deneyimini yeniden biçimlendirmeyi ve genişletmeyi amaçlıyor. Explorer Project, LG’nin mobil cihazlarının sınıflandırılma stratejisinde de yeni bir yönü işaret ediyor. Explorer Projesi yalnızca yenilikçi tasarımlarla keşfedilen yeni kullanılabilirliğe odaklanacak. LG’nin yeni Universal Serisi ise, firmasın LG VELVET gibi tüketici yaşam tarzlarına odaklanan rekabetçi cihazlar serisi olacak.

LG, Explorer Project cihazlarında mobil görüntüleme deneyimini artıracak benzersiz özellikler geliştirmek için endüstri ortakları Rave, Ficto, Tubi ve NAVER ile işbirliği yapıyor. Qualcomm Technologies, LG’nin farklılaştırılmış serisinin mükemmel performansını sürdürmek için endüstri lideri işleme teknolojisine ve bilgi birikimine bir kez daha katkıda bulunuyor.

Rave, kullanıcılara nerede olurlarsa olsunlar içerik akışının beraber keyfini çıkarma ve iletişim kurma olanağı sağlıyor. Mobil içerik için gelir paylaşımına öncülük eden Ficto ise, akış hizmetinin küresel lansmanını Explorer Projesi ile uyumlu hale getiriyor. Reklam destekli en büyük ücretsiz yayın hizmeti olan Tubi, Explorer Projesi’nin de ilk ortağı. LG İkili Ekranda LG ile yakın ortaklığı içinde çalışan Güney Koreli arama lideri NAVER, Explorer Project cihazları için benzersiz tarama sahip olduğu özelliklerine sahip bir Whale tarayıcısı sürümü geliştiriyor.

LG’nin Mobil İletişim Şirketi Başkanı Morris Lee “LG ve platform ortakları, tüketicilere mobil cihaz alanında yeni ve farklılaştırılmış kullanıcı tecrübelerini göstermenin hayati önem taşıdığını düşünüyor. LG, mobil pazarda çok ihtiyaç duyulan yeniliği getirmenin tek yolu olan mobil cihaz form etkenlerinin sınırlarını zorlamada Sürekli öncü olmuştur,” dedi.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ