Teknoloji Haberleri

Tere ve suya karşı güçlü: Philips TAST702BK/00

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen TP Vision etkinliği ile Philips’in en yeni ses ve görüntü ürünlerini sizlerle buluşturmuştuk. Daha akıllı hale gelen …

Tere ve suya karşı güçlü: Philips TAST702BK/00

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen TP Vision etkinliği ile Philips’in en yeni ses ve görüntü ürünlerini sizlerle buluşturmuştuk. Daha akıllı hale gelen ses ve görüntü ürünlerine bu kez bir yenisi ekleniyor: Philips Tam Kablosuz TAST702BK/00 Kulaklık. Philips’in yeni tam kablosuz kulaklığı tere ve suya karşı dayanıklı yapısı ile kullanıcısına özgürlük sunuyor.

Philips, sahip olduğu IPX5 sertifikası ile ürünün suya karşı dayanıklılığını iddialı açıklamalar ile duyuruyor. TAST702BK/00 numaralı yeni kulaklık, yağmur başladığında dahi antremanınıza devam etmenize imkan tanıyor.

Tek bir şarjda 6 saat, şarj kutusu ile 18 saatlik bir çalma zamanı sunan Philips kulaklık, 6 milimetrelik sürücüler ile kesintisiz ve keyifli bir biçimde spor yapmanıza sebep yaratıyor. Antrenman anında şarkılarınızın tadını çıkardıktan sonra kulaklıklarınız temiz kalsın istiyorsanız, özel bir çaba sarf etmenize gerek yok. Tek yapmanız gereken kulaklarınızı kutusuna yerleştirmek.UV temizleme teknolojisi aracılığıyla kulaklığınız kendi kendisini temizliyor.

Kulak içini tam kavrayan tasarımı aracılığıyla kulaklığın, hem daha iyi bir ses kalitesi sunması, hem kulaktan kolay bir biçimde düşmemesi hem de suya karşı daha dayanıklı olması sağlanmış.

20 – 20.000 Hz frekans aralığında 94 dB’e kadar çıkan kulaklık Li-Polimer pili ile 100 saate kadar bekleme zamanı sunuyor. bunun yanısıra kulaklık sahip olduğu Bluetooth 5.0 teknolojisi ile mobil cihazınızla 10 metreye kadar haberleşebiliyor. güçlü bir deneyim sağlayan şarj kutusu ise kızaklı yapısıyla daha güvenli bir kullanım sağlıyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ