Teknoloji Haberleri

Tesla’dan yeni Fallout Shelter güncellemesi!

Tesla’dan yeni Fallout Shelter güncellemesi!

Tesla, araçlarına uzaktan güncelleme olanağı vererek birçok otomobil üreticisine bu hususta öncü olmuştu. Tesla Fallout Shelter güncellemesi aracılığıyla kullanıcılar yeni oyunlara ulaşabilecek.

Tesla Fallout Shelter güncellemesi haberi geldi

Bethesda Softworks tarafından geliştirilen Fallout Shelter oyununun Tesla versiyonu ile ilk olarak 2019 senesinde karşılaşmıştık. Birçok kullanıcı tarafından heyecanla beklenen oyun bugün yayınlanan güncelleme ile indirilebilir duruma geldi.

2020.20 adı verilen yeni güncelleme ile beraber Tesla Arcade oyunları arasına eklenen Fallour Shelter, diğer oyunlar gibi yalnızca araç park halindeyken çalışıyor. Şirket birçok oyun için oyun kontrolcüsü kullanmaya izin veriyor, Lakin son güncelleme ile gelen Fallout Shelter için hala desteklenmiyor.

bunun yanısıra yeni güncelleme ile beraber Tesla Theater Mode ayarlarında da bazı değişiklikler yapıldı. Araç park halindeyken direksiyonda yeralan kontrolcüler ile izlediğiniz videoları kontrol edebileceksiniz.

Son olarak şirket tarafından geliştirilen TRAX uygulamasında bazı değişiklikler mevcut. Yeni güncelleme ile beraber müzik düzenleme programı TRAX, piano roll donanımı aracılığıyla notaların daha kolay bir biçimde taşınmasını sağlayacak.

Güncelleme şimdilik erken erişime sahip olan kullanıcılara sunuldu. 2020.20 güncellemesinin birkaç hafta içerisinde tüm kullanıcılar için indirilebilir hale geleceği düşünülüyor.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ