Teknoloji Haberleri

The Last Days of American Crime Fragman izle

The Last Days of American Crime Fragman izle
Netflix filmi The Last Days of American Crime’dan ilk fragman yayınlandı. Édgar Ramirez, Anna Brewster ve Michael Pitt’in başrollerini üstüne aldığı film, 5 Haziran’da yayınlandı. Film izleycilerinin oldukça beğenisi toplayan The Last Days of American Crime film konusu da oldukça beğeni aldı.
The Last Days of American Crime Film Konusu
Suçun hüküm devam ettiği Amerika sokaklarında tam anlamıyla bir koas yargıçdir. Hükûmet ise vatandaşların yasa dışı faaliyetlerini tamamen ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Amerika’da alternatif bir gelecekte, hükûmet geliştirdiği bir silahla suç işlemeyi durduracak bir hamle yapmak üzeredir. İnsanları donduran ve zihnini etkileyerek suç işlemesini imkansız hale getiren bir sinyal yayan silah geliştirmiştir. Bu silah ile bir banka soygununda ağabeyini kaybeden Graham, hayatlarını kurtaracak son bir soyguna girişir.
The Last Days of American Crime Oyuncuları
Filmin başrollerinde Gold, Carlos, Wasp Network gibi yapımlarla tanınan ve César ödüllü Venezuelalı aktör Édgar Ramirez, Versailles dizisiyle çıkış yapan Anna Brewster ve Michael Pitt bulunuyor. Oyuncu kadrosunda onlara Sharlto Copley ve Patrick Bergin gibi isimler eşlik ediyor.
The Last Days of American Crime Fragman izle
Filmin yönetmen koltuğunda Transporter 3, Taken 2, Taken 3, ve Columbiana gibi filmlerden bilinen Olivier Megaton oturuyor. Filmin konusunu ise Stranger Things dizisinde showrunner olan, Last Resort dizisinin yaratıcıları içinde yer alan ve Oblivion, November Man gibi filmlerin senaristi Karl Gajdusek kaleme aldı.
Rick Remender ve Greg Tocchini’nin 2009 senesinde yayımlanan aynı adlı çizgihikayesinden biraraya getirilen The Last Days of American Crime, 5 Haziran’da Netflix’te gösterime girecek.
Yıllardır sinemaya uyarlanması gündemde olan ve bir dönem F. Gary Gray’in yöneteceği, Sam Worthington’ın başrolünü üstleneceği versiyonla çekilmeye çok yaklaşan The Last Days of American Crime’ın nihayet çekilen bu versiyonunda nasıl bir iş ortaya koyulduğunu bekleyip göreceğiz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ