Teknoloji Haberleri

The Walking Dead final yapıyor: Yeni dizi hazırlıkları başladı

The Walking Dead 10. sezonuyla devam ederken, dizi ile ilgili dikkat çekici detaylar yaşandı. The Walking Dead yıldızı Briana Venskus, 10. sezon …

The Walking Dead final yapıyor: Yeni dizi hazırlıkları başladı

The Walking Dead 10. sezonuyla devam ederken, dizi ile ilgili dikkat çekici detaylar yaşandı. The Walking Dead yıldızı Briana Venskus, 10. sezon yeni bölümün savaş planına dair ipucu barındıran bir paylaşım yaptı.

The Walking Dead 11. Sezon ile Final Yapacak

Bunun yanı sıra dizinin ne zaman final yapacağı da netleşmeye başladı. The Walking Dead dizisi 2021-2022 senelerinda yayınlanacak 24 bölümlük 11. sezon ile final yapacak.

The Walking Dead kainatinde Yeni Bir Dizi Geliyor

The Walking Dead kainati, 2023’te başlayacak spinoff dizisi ile varlığını sürdürecek. 2023 senesinde yayınlanacak olan dizide TWD yönetmeni Angela Kang da bulunacak. Başrolde ise Norman Reedus (Daryl Dixon) ve Melissa McBride (Carol Peletier) olacak. Dizinin adı ise hala belli değil.

Yeni Dizi İçin Görüşmeler Sürüyor

Yapımcı şirket AMC; yeni yahut mevcut karakterlerle, bağımsız deneyimlere odaklanan kişisel bölümler ya da benzeri epizodik bir antoloji ortaya koyan yeni bir Tales of the Walking Dead dizisi için, yeni spinoff’un yapımcılarından Scott M. Gimple ile görüşmeler gerçekleştiriyor.

10. Sezon Finalinde Neler Olacak?

The Walking Dead yıldızı Briana Venskus, 10 sezon finalinde yaşanacak savaş planına dair ipucu barındıran bir paylaşım yaptı.

Koronavirüs pandemisi sebebiyle ara verilen dizinin 10. sezon finalinin birkaç ay ertelenmesi gerekmişti. Uzun süre ne zaman yayımlanacağı belirsizliğini koruyan 10. sezon finalinin Comic-Con@Home etkinliğinde Amerika Birleşik Devletleri’de 4 Ekim’de yayımlanacağı açıklanmıştı.

“A Certain Doom” (Kesin Kıyamet) isimli final bölümünde, Ryan Hurst’ün rol aldığı Beta, zombi sürüsünü kapılara doğru yönlendirirken, karakterlerin büyük bir kısmı terk edilmiş hastanede mahsur kalmıştı. 

Başka yerlerde mahsur kalan birkaç karakter daha olsa da Norman Reedus’ın rol aldığı Daryl ve Melissa McBride’ın rol aldığı Carol gibi ana karakterlerin çoğu savaşmak için geride bırakılmıştı. Bu bölümün Fısıltı Savaşı’nın doruk noktası olması bekleniyor ve hayranlar destansı bir kapışmaya hazırlanıyor.

Zombi Kılığına Girmiş Halde Görüldüler

Screen Rant’in haberine göre Beatrice karakterini canlandıran Briana Venskus, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda McBride’la beraber kana ve iç organlara bulanmış biçimde görünüyor. Dizide bu taktik karakterlerin, zombilerin kendilerini fark etmesinin önüne geçmesi için kullanılıyor.

Bu taktik dizide daha evvel de farklı biçimlerde kullanılmıştı ve şimdi de Beta’ya karşı kullanılacağı anlaşılıyor. 

Bu son savaşın muazzam olacağı daha evvel de ima edilmişti ve bazı zaman Norman Reedus bunu Game of Thrones‘la kıyaslamıştı. 

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ