Teknoloji Haberleri

The Walking Dead’e dişli rakip The Stand’den fragman

Kıyamet günün gelip çattığı diziler hoşunuza gidiyor mu? Aslını söylemek gerekirse pek çok platformda zombi, salgın hastalıklar ve insanlığın …

Kıyamet günün gelip çattığı diziler hoşunuza gidiyor mu? Aslını söylemek gerekirse pek çok platformda zombi, salgın hastalıklar ve insanlığın sonunu getiren olayları işleyen diziler bulunuyor. The Stand ise biraz farklı. Bunun nedeni olarak usta korku yazarlarından olan Stephen King’in Türkçe’ye Mahşer olarak çevrilen hikayesinden biraraya getirilen dizinin usta yazardan izler taşıyor olması. Mini dizi bir salgının insanlığının sonunu getirmesini konu alıyor. Usta yazarın kaleminden esintileri de taşıyan dizi tam anlamıyla,‘’Stephen King tarzı salgın kıyametiyle dalga geçiyor’’. heyecanla beklenen The Stand ilk fragman aktarıldı, tam anlamıyla ne anlatıyor?

The Stand ilk fragman aktarıldı: Heyecan dorukta!

Stephen King’in kıyamet sonrasını anlattığı 1978 senesinde yayımlanan ve Türkçe’ye Mahşer olarak çevrilen fantastik hikayesinden biraraya getirilen mini dizi The Stand ilk fragmanı ile karşımıza çıktı. Fragman enteresan bir biçimde CBS’in YouTube kanalından kaldırılmış gözükse de yine başka kanallardan izlenebiliyor.

Bu yılın başlarından beri yaşamımızda olan hastalığa adeta gönderme yapan mini dizinin konusu ise dünyayı kasıp kavuran bir salgın sonrası bazı kişilerın hayatta kalması ve diğer hayatta kalan kişilerla mücadelesini işliyor. Fragman toplamda 30 saniye ve Aslını söylemek gerekirse dizinin genel anlamda hatlarını veriyor, tam anlamıyla bir şeyler anlatmıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Amber Heard, Henry Zaga, Odessa Young, Alexander Skarsgard, Owen Teague ve James Marsden gibi isimler bulunuyor. CBS imzalı olan dizinin eğer bir aksilik olmazsa 17 Aralık 2020’de izlenebilir olacağı bilgisi yer alıyor.

Dizinin resmi fragmanı CBS tarafından erişimi kısıtlanmış olsa da Giant Freakin Robot adlı kanaldan izlenebiliyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ