Teknoloji Haberleri

The Witcher 3: Wild Hunt için grafik modu geliyor!

2015 senesinde piyasaya çıkan The Witcher 3: Wild Hunt, serinin en başarılı yapımı olurken, yapımcı firma olan CD Projekt Red için de hedefler …

2015 senesinde piyasaya çıkan The Witcher 3: Wild Hunt, serinin en başarılı yapımı olurken, yapımcı firma olan CD Projekt Red için de hedefler büyüten bir oyun oldu. Bu oyundan sonra CyberPunk 2077 üstünde çalışmaya başlayan firma, yeni oyunuyla gündeme otururken, The Witcher 3 halen daha konuşulmaya devam etmekte. Üstünden beş sene geçmesine rağmen mod yapan bireyler The Witcher 3 için çalışmaya devam etmekte ve bunun neticesinde da HD Reworked Project isimli grafik eklentisi yayınlandı.

The Witcher 3: Wild Hunt için yeni grafik modu yayınlandı!

The Witcher 3 HD Reworked Project isimli çalışma, Eylül ayında piyasaya sürülecek. Mod yapımcıları, yaptıkları çalışma hakkında kısa bir video yayınladı. Videodan gördüğümüz kadarı ile, Texture çözünürlüğü hakkında başarılı bir çalışma olduğunu söylemek mümkün.

19 Eylül‘de piyasaya sürülmesi planlanan mod, Halk Hogan tarafından oluşturuldu. Modun oyuna olan etkileri ise şu biçimde:

  • Gereksiz VRAM kayıpları olmadan, keskin ve yüksek kaliteli dokular,
  • Daha ayrıntılı nesneler ve daha uzak görüntü mesafesi
  • Tüm geliştirmeler, CD Projekt Red vizyonuyla eş.

Wild Hunt PlayStation 4, PC, Xbox One ve Nintendo Switch için oynanabilir durumda. HD Reworked Project 12.0 Ultimate mod, 19 Eylül’de oynanabilir olacak.

The Witcher 3’ün yeni modu hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ