Teknoloji Haberleri

Timex Metropolitan R Türkiye’de satışa çıktı! İşte fiyatı

Xiaomi tarafından destek gören Huami firması ve Timex ortaklığında geliştirilen Timex Metropolitan R, Türkiye için satışa çıktı ve fiyatı …

Xiaomi tarafından destek gören Huami firması ve Timex ortaklığında geliştirilen Timex Metropolitan R, Türkiye için satışa çıktı ve fiyatı belirlendi. Akıllı saat dünyasında farklı modellerin kendisini göstermesi kullanıcılar için yeni alternatiflerin doğması anlamına geliyor. Bilindiği üzere Amazfit modelleri de Huami tarafından geliştiriliyor.

Yeni model yurt haricinden satış modeliyle Türkiye’den sipariş almaya başladı. Satın alımdan bu yana gümrük işlemleri dahil 15 gün sonra kullanıcı, akıllı saati eline alacak. Model, tasarımı itibariyle klasik bir kol saatini andırıyor.

Timex Metropolitan R Türkiye fiyatı

Akıllı saatin sahip olduğu özelliklerine bakıldığında bizi 42 mm boyutu karşılıyor. AMOLED yapıda olan ekran, 1.2 inç büyüklüğe ve 390 x 390 piksel çözünürlüğe sahip. Akıllı saat, akıllı şarj teknolojisi aracılığıyla 12 güne kadar kullanım olanağı sunuyor. Bu da modelin tercih edilmesinde önemli rol oynuyor.

Akıllı saat uyku, mesafe, kalori, adım vb. detayların takibini de yapabiliyor. mobil cihazlara gelen WhatsApp, Sosyal paylaşım sitesi Facebook, e-posta gibi bildirimleri de gösterebiliyor. Öne çıkan bu donanımlara sahip olan Timex Metropolitan R, Türkiye fiyatı için 2.480 TL ile kendisini gösterdi.

Akıllı saati bir mobil cihazla kullanabilmek için en az Android 6.0 yahut iOS 10 sürümleri gerekiyor. mobil cihaz 30 metreye kadar su geçirmezlik ve GPS sahip olduğu detaylarını de kullanıcılara sunuyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ