Teknoloji Haberleri

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 Çıktı! İşte Yeni Tony Hawk’s Oyunu!

Aylar süren heyecanın daha sonra bekleyiş nihayet bitti, oyuncuların birbirinden çılgın kaykay numaralarını oturma odalarının rahatlığında …

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 Çıktı! İşte Yeni Tony Hawk’s Oyunu!

Aylar süren heyecanın daha sonra bekleyiş nihayet bitti, oyuncuların birbirinden çılgın kaykay numaralarını oturma odalarının rahatlığında sergilemelerini sağlayacak Tony Hawk’s™ Pro Skater™ 1 and 2 çıktı. Artık hayranları da  PlayStation® 4, PlayStation® 4 Pro, Xbox One X dahil olmak üzere Microsoft Xbox One cihaz ailesinde Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 ile G.O.A.T (Tüm Zamanların En İyisi) olabilecekler.

“Tony Hawk’s Pro Skater serisini olabilecek her açıdan En kaliteli biçimde canlandırmak için gösterdikleri gayretten ve kaliteden ötürü Activision ve Vicarious Visions’a müteşekkirim,” diyor Tony Hawk. “Yıllarca oyunun hayranları benden bu seriyi geri getirmemi istedi ve nihayet hem nostaljik hayranların beklentilerini karşılayacak, hem de yeni nesli eline kontrolcü ve belki de gerçek bir kaykay almasına esin kaynağı olacak bir oyunla karşınızda olmaktan kibir duyuyorum.”

Activision çıkışı kutlamak adına oyunun ikonik Warehouse bölümünü Tony’nin kayması için gerçek hayatta yarattı. Tony’nin bu nostaljik sahnede kabiliyetlerini nasıl sergilediğine.  Tüm çekimler için minibüsler de kullanıldı. Warehouse bölümünün gerçek hayatta yaratılışının sahne arkası görüntüleri 5 Eylül’de yayındı.

Serinin ilk iki efsane oyununun aslına sadık halde yaratılan ve tek bir pakette sunulan haliyle tüm orijinal bölümler, profesyonel kaykaycılar ve numaralar, çiçeği burnunda hareketler, yeni kaykaycılar, yeni müzikler ve fazlası eşliğinde, destekleyen sistemlerde 4K olarak geri dönüyor. Bir Park Yarat ve Bir Kaykaycı Yarat modları da dahil! Bu sefer size sınırsız kişiselleştirme olanakları sunacak kapsamlı bir editöre de sahip olacaksınız. Oyuncular yeni parkları online olarak dostlarıyla paylaşabilecek, yayınlanmış parklara kendi kişisel dokunuşlarını yapabilecek ve kaykaycıları sayısız kişiselleştirme seçeneğiyle giydirebilecekler. Remaster içinde eskisinden de fazla görev olacak ve yeni mücadeleler de bulunacak.

“Remaster’daki bir numaralı evvelliğimiz mirası onurlandırmak, orijinal oyunların kalitesini yakalamaktı” diyor Vicarious Visions Stüdyo Başkanı Jen Oneal. “Dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların Warehouse demosuna gösterdikleri ilgi, yapmaya uğraştığımız şeyi başardığımızı gösteriyor. Vicarious Visions olarak serinin büyük hayranıyız ve hayranlarımızla beraber oynamak için sabırsızlanıyoruz. Umarım bizim yaparken eğlendiğimiz kadar onlar da oynarken eğlenirler.” 

Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 şu an tüm dünya çapında satışta. Özel Koleksiyon versiyonunda ise dijital deluxe içeriğine ek olarak sınırlı sayıda üretilen Birdhouse kaykayı bulunuyor. Tony Hawk’s Pro Skater 1 and hakkında geniş bir şekilde bilgiyi www.tonyhawkthegame.com adresinde bulabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ