Teknoloji Haberleri

Tüm telefonları su geçirmez hale getiren kılıf inceleme!

Spigen su geçirmez kılıf inceleme videosu ile karşınızdayız. Spigen Universal IPX8 sertifikalı su geçirmez kılıf, bize sunduğu imkanlar ile, su …

Tüm telefonları su geçirmez hale getiren kılıf inceleme!

Spigen su geçirmez kılıf inceleme videosu ile karşınızdayız. Spigen Universal IPX8 sertifikalı su geçirmez kılıf, bize sunduğu imkanlar ile, su altında 25 M derinliğe kadar mobil cihazlarımızı kullanmamızı sağlıyor. Bizler de sizler için bu kılıfı gerçek bir teste sokarak, kullanım kolaylığını ve bize sunduklarını denedik!

Spigen su geçirmez kılıf inceleme: Su altında çekim

ShiftDelete.Net olarak farklı videolar ile karşınızdayız. Bu videomuzda, normal inceleme videolarından farklı olarak incelememizi bir havuzda gerçekleştirdik. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Kılıfı satın almak isterseniz

Spigen kılıfı Hepsiburada güvencesi ile satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz

Spigen Universal IPX8 sertifikalı su geçirmez kılıf test edildi!

Yaz aylarında havuzda yada denizde mobil cihazlarımız ile çekim yapmak isteyebiliyoruz. Bazılarımızın mobil cihazları su altında çekim yapmak için su geçirmezlik sertifikalarına sahipken, bazı mobil cihazlar ise böyle bir sertifika yer almıyor. bunun yanısıra su geçirmez bir mobil cihazı su altında kullanmak istediğinizde, telefon suya temas ettiği için kullanılması zor bir hale gelebiliyor. Spigen su geçirmez kılıf ile beraber bu sorun da ortadan kalkıyor. Siz, bu kılıfı mobil cihazınuza taktığınız andan bu yana su altında rahat bir kullanım gerçekleştirebiliyor, bunun yanısıra mobil cihazınuzu da koruyabiliyorsunuz. Uygun fiyatı ile dikkat çeken kılıf bizler için oldukça ideal özellikler sunmuş oluyor.

Tüm detaylardan ve kullanım sahip olduğu detaylarından bahsettiğimiz videomuzu izledikten sonra bizlere sizler de fikirlerinizi belirtmeyi ihmal etmeyin. Videomuzu izledikten sonra kanala abone olabilirsiniz. İyi seyirler!

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ