Teknoloji Haberleri

Türk Telekom’dan eğitime dijital takviye

Herkes için ulaşabilir iletişim sağlamayı ilke edinen Türk Telekom, uzaktan eğitime dönüş döneminde talebelerin gelişimine katkıda bulunacak …

Türk Telekom’dan eğitime dijital takviye

Herkes için ulaşabilir iletişim sağlamayı ilke edinen Türk Telekom, uzaktan eğitime dönüş döneminde talebelerin gelişimine katkıda bulunacak ‘Dijital Eğitim’ kampanyasını başlattı. Türk Telekom, 4-13 yaş arası talebelere yönelik eğlence ve gelişim programı Mental Up ile her yaştan öğrenciye hitap eden TT Akademi Online İngilizce Eğitim paketlerini, yeni gelen limitsiz fiber internet kullanıcılarına 12 ay süresince ücretsiz olarak sunuyor. Türk Telekom’a yeni gelen müşteriler 31 Aralık 2021 tarihine kadar kampanyadan yararlanabiliyor.

İlk ay internet faturası yok

Bu programlara ek olarak, güvenli içeriklere erişim sağlayan Mc Afee’nin ebeveyn denetim programı Safe Family ve teknolojik cihazları güvende tutacak antivirüs programı Total Protection da kampanya içerisinde armağan ediliyor. Uzaktan eğitimle beraber internet ihtiyacı yükselen müşteriler seçtikleri hızdaki limitsiz fiber internet paketini ilk ay ücretsiz olarak kullanıyor, yılın kalanında da her şey dahil fiyatla aynı paketten faydalanabiliyor.

 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ