Teknoloji Haberleri

Türkiye’ye Gelen Turistlerin Hayatı Kolaylaşacak

Dünya’da ilk donanımı taşıyan uygulama Türkiye’den. Turistlerin gereksinimi olan internet ve iletişim gereksinimlerine ucuz, sorunsuz ve tek …

Türkiye’ye Gelen Turistlerin Hayatı Kolaylaşacak

Dünya’da ilk donanımı taşıyan uygulama Türkiye’den. Turistlerin gereksinimi olan internet ve iletişim gereksinimlerine ucuz, sorunsuz ve tek tuşla çözüm sunacak tatil uygulaması Tourist Cell Turkey; tur hizmeti, araç, ev, yat kiralama ve güvenli alışveriş gibi tatilde ihtiyaç duyulabilecek tüm hizmetleri Türkiye’ye gelen turistlerle buluşturacak, işletmelere ve ekonomiye katkı sağlayacak.

Yurtdışına yapılan seyahatlerde internete erişim zorluğu ve internet kullanım ücretlerinin yüksek olması önemli sorunların başında geliyor. Dünya’da ilk donanımı taşıyan ve bu kritik soruna çözüm sunmak maksadıyla geliştirilen Tourist Cell Turkey tatil uygulaması, Türkiye’ye gelen turistlerin resmi yerel hat sahibi olmasını sağlayarak, internet başta olmak üzere tüm gereksinimlerini kolayca satın almalarına imkan sunacak. Bir turistin en temel gereksinimi olan iletişim gereksinimini kendisine sağlanan yerel hat üstünden çözen Tourist Cell Turkey tatil uygulaması, en ucuz internet paketi garantisine ek olarak kesintisiz, yerel, güvenli ve en ucuz iletişimi vaat ediyor. Tourist Cell Turkey, internet hizmetinin yanı sıra tur hizmeti, araç, ev, yat kiralama, güvenli alışveriş ve döviz alma gibi tatilde ihtiyaç duyulabilecek tüm ürün ve hizmetleri de sabit ve güvenilir tek fiyat garantisi ile Türkiye’ye gelen turistlerle buluşturuyor.

Tüm ihtiyaçlar için tek uygulama

Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin her yerini gezen turlara güvenli, kaliteli ve en ucuz fiyatlarla ulaşılmasını sağlayan tatil uygulaması Tourist Cell Turkey; araç, ev, yat, e-bisiklet, motorsiklet, VIP araçlar gibi tatilde ihtiyaç duyulabilecek tüm taşıt kiralama işlemlerinin de ucuz, sorunsuz ve tek tuşla yapılmasına imkan sunuyor. Uygulama, döviz alma ve satma işlemlerinin konaklanan otelde döviz bürosu temsilcisiyle gerçekleştirilmesini de sağlıyor. Uygulama bunun yanısıra mevcut indirimlerden yararlanma, çekiliş kazanma, en yakın harita, acil numaralar, ülke ve şehir tanıtımları gibi yararlı bilgileri de kullanıcısıyla buluşturuyor.

Otele teslim olanağı

Turistler, uygulamaya kayıt olmalarının daha sonra anında 2 GB armağan internete kavuşurken, en uygun fiyat garantisiyle 25 Euro’luk pakette 750 dakika ve 250 SMS kullanma hakkına sahip oluyor. Turistler Türkiye’ye gelmeden evvel Turist Cell Turkey internet sitesinden ve uygulamasından kayıt oluşturup sim kartlarını kalacakları noktaya yönlendirebiliyor, otellerinden teslim alabiliyor. bunun yanısıra turistler havaalanlarında, gümrük gemilerinde, ülkesindeki ve Türkiye’deki seyahat acentelerinde, anlaşmalı iş yerlerinde ve turistik noktalar üstünden de sim kartlarına kolayca ulaşabiliyorlar.

Halil Canbolat: “Dünya’da ilk donanımı taşıyan uygulamaya Türkiye adına imza attığımız için mutluyuz”

Türkiye’ye gelecek turistlerin hayatını kolaylaştıracak uygulama ile ilgili bilgi veren Tourist Cell Turkey CEO’su Halil Canbolat: “Dünya’da ilk donanımı taşıyan uygulamaya Türkiye adına imza attığımız için mutluyuz. Uygulama ile bir turistin tatil süresince başta internet ihtiyacı olmak üzere tüm gereksinimlerine tek tuşla en süratli çözümü sunmayı amaçlıyoruz. Tatil yapmanın ne kadar değerli ve özel olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle hayata geçirdiğimiz Tourist Cell Turkey uygulaması ile tatildeki her ana değer katıyoruz. İnternet hizmetinin yanı sıra tur hizmeti, araç, ev, yat kiralama, güvenli alışveriş ve döviz alma gibi tatilde ihtiyaç duyulabilecek tüm ürün ve hizmetleri en ucuz fiyat ve güven garantisiyle Türkiye’ye gelen turistlerle buluşturarak, işletmelere ve ekonomiye de katkı paylaşıyoruz.” dedi.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ