Teknoloji Haberleri

Twitter’ın Deneysel Beta Testi Uygulaması Bugün Kullanıma Sunuldu

Twitter’ın Deneysel Beta Testi Uygulaması Bugün Kullanıma Sunuldu

Twttr, sosyal ağda büyük yeni değişiklikler getiriyor.

Twitter, yeni konuşma özelliklerini halka açık olarak test etme sözünü tutuyor. Sosyal ağ, ilk uygulayıcıların yeni Twitter özelliklerinin prototiplerini denemelerini sağlayan deneysel bir uygulama olan Twttr’i başlattı. Renk kodlu kullanıcılar ve girintilerle konuları sohbet benzeri sunumlara dönüştüren konuşma testiyle başlayacaktır. Bununla birlikte, Twitter TechCrunch’a uygulamayı durum güncellemeleri için yeni fikirler ve sabitlenmiş tanıtım tweetleri gibi diğer değişiklikleri keşfetmek için kullanabileceğini söyledi.

Dürüst olmakla birlikte, şimdi şirketin Prototip Programına başvurabilirsiniz ancak girme ihtimaliniz çok düşük. Twitter bu aşamada yalnızca 2.000 İngilizce ve Japonca konuşmacı davet etmeyi planlıyor.

Twitter sık ​​sık büyük değişiklikler yapmaktan bahseder, ancak özellikler beta test aşamasına gelmeden önce, halkla neredeyse nadiren resmi etkileşime girer, yani neredeyse hazır olduklarında. Twttr uygulaması halka bu değişikliklere daha fazla girdi verebilir ve Twitter’ın düşüncesine daha fazla fikir verebilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ