Teknoloji Haberleri

Uygun fiyatlı Apple Watch SE çıkış tarih belirli oldu

Kullanıcılar Series 6 için beklentideyken Apple Watch SE çıkış tarihi için bilgiler geldi. Daha evvelden kullanıcılarla buluşacağına dair …

Uygun fiyatlı Apple Watch SE çıkış tarih belirli oldu

Kullanıcılar Series 6 için beklentideyken Apple Watch SE çıkış tarihi için bilgiler geldi. Daha evvelden kullanıcılarla buluşacağına dair haberler çıkan akıllı saatin, tanıtım tarihi için gizli bilgi aktarıldı. mobil cihaz hakkında “SE” olarak daha düşük fiyatlı modelleri kullanıcılara sunan firma, akıllı saat için de bu metodu kullanacak.

Akıllı saat hakkında iddialar, daha evvel birçok sızıntı haberi paylaşan Jon Prosser tarafından geldi. Yapılan paylaşımda donanımlara de yer verildi. Bilgilere göre farklı modeller kullanıcılarla buluşacak.

Apple Watch SE sahip olduğu özellikleri

Sızdırılan bilgilerde pek çok özellik kendisini gösteriyor. Modellerin tasarım hakkında Series 4 ile aynı olacağı belirtiliyor. Her bir saatte GPS olacak Lakin Series 5 ile gelen “Always on Display” donanımı bulunmayacak. N10S model numarasına sahip olan saatin 40 mm büyüklüğü, N10B model numarasına sahip modelin de 40 mm büyüklüğü olduğu belirtiliyor.

44 mm büyüklük ise N142S ve N142B modellerinde yer alacağı açıklandı. Bununla beraber modellerde işlemci olarak M9 yer alacağı bilgisi bulunuyor. Bu detayların öne çıktığı Apple Watch SE çıkış tarihi için 15 Eylül bilgisi aktarıldı.

Bunun yanı sıra bazı kaynaklarda modellerin Apple Watch ve Apple Watch Pro olarak listelendiği belirtiliyor. Bu nedenle modelin düşük fiyatlı, SE ismi olmadan piyasaya çıkma ihtimali olduğunu söylemek mümkün.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ