Teknoloji Haberleri

Uygun fiyatlı Apple Watch SE tasarımı ve bildiklerimiz!

düşük fiyatlı olduğu aktarılan Apple Watch SE için gün sayılıyor. 15 Eylül’deki etkinliği için tanıtılacağı ortaya çıkan bu akıllı saat için …

Uygun fiyatlı Apple Watch SE tasarımı ve bildiklerimiz!

düşük fiyatlı olduğu aktarılan Apple Watch SE için gün sayılıyor. 15 Eylül’deki etkinliği için tanıtılacağı ortaya çıkan bu akıllı saat için tasarım detayları da yaşandı. Daha doğrusu, dijital çizimleri Sosyal paylaşım sitesi Twitter üstünden bir hesap tarafından aktarıldı. Peki bu saat hakkında neler biliyoruz? Gelin Apple Watch SE tasarımı ve hakkında bildiklerimize bir bakalım:

düşük fiyatlı Apple Watch SE tasarımı hakkında ortaya çıkanlar ve bildiklerimiz

Apple Watch şu an için en çok tercih edilen akıllı saatlerden olsa da fiyat etiketi sebebiyle her kullanıcıya erişemiyordu. Apple ekosistemine girmek isteyen ve bazı özelliklerden feragat edecekler için geliştirilen SE takısına sahip olacak yeni Apple Watch, tasarımsal olarak Apple Watch Series 4 ile benzerlikler taşıyacak. Saatte GPS olacak Lakin Series 5 ile bünyesine gelen Always on Display yani ekranın sürekli açık kalabilmesi donanımı yer almayacak.

Yukarıda da görüldüğü gibi saatin tasarımı çizimlerle ortaya çıkmış oluyor. Kesin bilgiler için 15 Eylül’ü beklememiz gerekiyor Lakin pek çok kişi için bu saat için oldukça heyecanlı.

Akıllı saat için paylaşımlar yapan Jon Prosser, düşük fiyatlı olması beklenen yeni modelin Apple Watch olarak adlandırılabileceğini, beklediğimiz yeni nesil modelin ise Apple Watch Pro olarak adlandırılabileceğini öne sürüyor. 199 dolar gibi bir fiyata sahip olacağı tahmin edilen bu akıllı saat gerçekten de dikkat çekecek gibi duruyor.

Bu noktada Apple’ın Watch Series 3 ile hedeflediği kitle Aslını söylemek gerekirse bu yeni modele kayacak gibi duruyor. Zira hem uygun fiyatla sürülecek hem de güncellenmiş özellikler ve tasarım bulunacak. Watch SE’nin suya karşı dayanaklılığın yanında Türkiye’de kullanılmasa da Apple Pay’e sahip olması bekleniyor ve yerleşik bir App Store’u içereceği bilgisi yer alıyor. Bunun yanı sıra bayanların severek kullandığı adet döngüsü takibi sunması da bekleniyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ