Teknoloji Haberleri

Uzaktan eğitim muhtaçlıkları için yeni fırsatlar!

Uzaktan eğitim kavramının yaşamımızın merkezine konumlanmasının daha sonra kırtasiye alışverişleri yerini elektronik alışverişlerine bıraktı …

Uzaktan eğitim kavramının yaşamımızın merkezine konumlanmasının daha sonra kırtasiye alışverişleri yerini elektronik alışverişlerine bıraktı. Durum böyle olunca ailelerin kendine en uygun teknolojiyi en uygun fiyatla edinmesi mühim bir konu haline geldi. MediaMarkt ise farklı indirim opsiyonları ve kampanyalar ile bu zamanda velilerin ve talebelerin en büyük destekçisi haline geldi.

4-7 Eylül tarihleri içinde geçerli olan farklı kampanyalar ile kullanıcıların karşısına çıkan MediaMarkt, diledikleri kampanyadan yararlanabilmesi adına farklı kampanya modelleri sıralıyor.

MediaMarkt uzaktan eğitim kampanyaları

Samsung Buyback kampanyası ile 4-30 Eylül tarihleri içinde eski mobil cihazınuzu MediaMarkt mağazalarında alışveriş naktine çevirebilirsiniz. 6.000 TL’ye kadar elde edebileceğiniz indirimlere ek MediaMarkt kasalarında anında 1.000 ek indirim kazanmanız mümkün.

Samsung Buyback kampanyasından yararlanmak için bağlantıya varabilirsiniz.

Uzaktan eğitim döneminin en çok ihtiyaç duyulan ürünlerinden biri de hiç kuşkusuz düşük fiyatlı bir tablet. MediaTek Helio A22 işlemcili, 2 GB RAM ve 32 GB dahili depolamalı Lenovo Tab M8 eşine zor rastlanır bir indirim oranı ile kampanya içerisinde sunulan opsiyonlar içinde.

Lenovo Tab M8’e sahip olmak için bağlantıya varabilirsiniz.

iPhone SE de yeni bir fırsatla uzaktan eğitim döneminde ‘’İlle de iPhone istiyorum’’ diyen talebelerin karşısında. iPhone SE’nin 64GB’lık sürümünü tercih eden kullanıcılar için Airpods’un 2. nesli şarj kutusu ile beraber 399 TL’ye sunuluyor.

iPhone SE’ye sahip olmak için bağlantıya varabilirsiniz.

Uzaktan eğitim ile beraber hayatımıza giren EBA TV, televizyonun önemini de bir kez daha gözler önüne çıkarıyor. MediaMarkt’ta satışa sunulan Samsung 139 ekran 4K akıllı televizyonlar 6499 TL’lik fiyatı ile raflardaki yerini alıyor. MediaMarkt Club üyelerine özel 450 TL’lik bir para kart armağansinin de Samsung televizyon ile beraber geldiğini hatırlatmakta yarar var.

Samsung akıllı televizyon sahibi olmak için bağlantıya varabilirsiniz.

Tabi her şeyden evvel uzaktan eğitim söz konusu olduğunda birinci evvellik, bilgisayar. yalnızca sanal derslere katılmak içinse bütçeyi fazla artırmanıza gerek yok. İhtiyaç duyduğunuz her çeşit MediaMarkt’ta 2499 TL’den başlayan fiyatlar ve 12 aya kadar taksit seçenekleri ile sunuluyor.

MediaMarkt bilgisayar indirimlerine bu bağlantıdan varabilirsiniz.

MediaMarkt’taki diğer tüm indirimli ürünlere bu bağlantıdan varabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ