Teknoloji Haberleri

Uzaylılar bulundu mu? Nasa’dan açıklama!

Uzaylılar bulundu mu? Nasa’dan açıklama!

Hakkında bir şey bilmediğimiz ve ya bir fikrimiz olmayan konular ilgimizi daha çok çeker. Bu konuların en başında gelen konu ise bildiğimiz üzere uzaylılardır. Peki, insanların binlerce komplo teorilerine konu olan bu uzaylılar gerçek mi? Gerçekten gezegenimize geldiler mi? Bu sorular birçok insanın ilgisini çekerken, NASA yöneticisi Thomas Zurbuchen‘den tüyler ürperten ve beklenen uzaylı açıklaması geldi.

NASA’dan kimsenin bilmediği uzaylı açıklaması!

Geçtiğimiz günlerde, ABD tarafından sır gibi saklanan ve kimsenin bilmediği UFO belgeleri meydana çıkartılmıştı. Bu belgeler ile birlikte bu iş için milyonlarca dolar harcadıkları için ayırdıklarını resmi olarak açıklayan ABD yönetimi, gündeme sarsmayı başarmıştı.

Şimdi ise, NASA yöneticisi Thomas Zurbechen, herkesin tahmin ettiği gibi uzaylıların var olma ihtimalinin tahmin edildiğinden daha fazla olduğunu belirtti.

Uzaylılar hakkında söylemiş olduğu bu sözler ile beraber gündem konusu olan Zurbechen, Galaksimizde Dünya dışında bir bölgede gelişmiş bir canlı formunun olabileceğini anlatmaya çalışıyor.

Ayrıca Dünya’nın Samanyolu Galaksisi’nde çok küçük bir konuma sahip olduğunu belirten Zurbechen,  bu kadar büyük bir Galakside yalnız olma ihtimalimizin çok küçük olacağınıda ekliyor.

Dünya dışındaki hayat ile ilgili, şimdilik somut delillere ulaşamadıklarını da belirten yönetici bu çalışmaların önümüzde ki yıllarda da  devam edeceğini söyledi.

Şuan ki asıl hedeflerinin dünyanın yaşanabilirliğini korumak olduğunu belirten NASA ayrıca ellerinde ki teknoloji ile bizden milyarlarca ışık yılı uzakta olan gelişmiş ırklara ulaşmanın imkansız olduğunu da belirtiyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ