Teknoloji Haberleri

Ve Karşısınızda Huawei P30 !

Ve Karşısınızda Huawei P30 !

 

Son yıllarda büyük bir ivme ile çıkış yakalayan Huawei’den merak ve heyecan uyandıran bir telefon daha. Huawei’nin merakla beklenen yeni telefonu P30’dan görseller sızmaya başladı. Özellikle kamerasıyla kullanıcılarını kendine hayran bıraktı. Huawei’de heyecanı daha da arttırmak adına kamerayı ön plana çıkartan yeni görseller paylaştı.

Huawei’nin yakında zamanda tanıtacağı  yeni  modellerinden P30 serisi için kullanıcılar büyük bir merakta. Tasarımı ve özellikleriyle dikkati üzerine çeken Huawei P30 özellikle kamera konusunda büyük bir yenilik sunacak.

Geçtiğimiz günlerde bir üst seviye Huawei yetkilisinin de onayladığı üzere, yüksek yakınlaştırma kabiliyetine sahip olacak olan P30 Pro, yayınlanan yeni tanıtım görsellerinde de bu özelliğiyle ön plana çıkartılıyor.

İlk defa Oppo tarafından duyurulan ancak henüz son kullanıcıya ulaştırılmayan periskop kamera sistemi sayesinde kayıpsız bir şekilde yakınlaştırma yapabilen akıllı telefon görünen o ki P30 Pro olacak.

Kirin 980 işlemciden gücünü alacak olan Huawei P30 Pro, 6.5 inç büyüklüğünde bir ekranla gelecek.8GB RAM ve 128 GB  dahili hafızası bulunması beklenen cihazda farklı ve özel bir kamera sistemi kullanılacak.

Telefon hakkında en doğru bilgilere ve detaylara ise bu ayın sonunda Paris’te düzenlenecek olan etkinlikle erişebileceğiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ