Teknoloji Haberleri

Whatsapp Numara Değiştirme

Whatsapp Numara Değiştirme

Whatsapp Numara Değiştirme

 

    İletişim çapının en büyük avantajlarından biriside Whatsapp uygulamasıdır. Sadece yazışma değil, aynı zamanda görüntülü ve sesli iletişim fırsatları da beraberinde geliştirmiştir. Whatsapp uygulaması sohbet fırsatı dışında kişiler arası müzik, anlık resim paylaşma, görüntüleme ve gibi birden fazla kişi ile birlikte grup olarak yazışma fırsatları sunmaktadır.

 

      Whatsapp uygulamasını kullanabilmek için, kullanılan telefonun desteklemesi gerekmektedir. İndirilen uygulama sonrasında kayıt bilgilerinden kişiye özel numara ve bu numaraya ait bilgilerin eklenmesi gerekmektedir. Bu sayede numarayı tanımasanız bile, kişi bilgilerinden kime ait olduğunu görüntüleyebilmektesiniz.

        Whatsapp numara değiştirme imkânı da sunmaktadır. Whatsapp üzerinde yeni numaranızı doğrularsanız, yeni numara SIM kartını da kullandığınız da aktarımı sağlanacaktır. Ancak bu noktada bilinmelidir ki eski numaranıza ait bilgiler, yeni kart bilgilerine aktarımı sağlanmaz. Yeni numara kullanımında eski telefonu kullanmanız durumunda sohbet geçmişini görüntüleyebilirsiniz. Yeni numaranızı kullanmaya başladığınızda, eski hesap bilgilerini silmenize gerek yoktur, sistem kendini güncelleyerek otomatik silecektir. Arkadaşlarınızın, yeni numaranızı sisteme kaydettiğinden emin olmalısınız ki sorunsuz olarak iletişim de kalabilesiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ