Teknoloji Haberleri

Whatsapp Numara Gizleme

Whatsapp Numara Gizleme

Whatsapp Numara Gizleme Nasıl Yapılır ?

Herkesin sürekli olarak kullandığı ve vazgeçilmezi olan Whatsapp’ı farklı bir şekilde daha kullanma imkânı sağlandı. Whatsapp’ı numara gizleyerek ve ücretsiz olarak kullanabileceksiniz. Sanal olarak oluşturulan telefon ve sanal numaralar sayesinde hem ücretsiz hem de gizli olarak özgürce Whatsapp’ı kullanabilirsiniz.

whatsapp-gizleme

 

Whatsapp Numara Gizleme

Milyonlarca kullanıcısı olan bu uygulamayı ABD merkezli birçok ücretsiz numara tahsis eden siteler sayesinde kendi numaramız haricinde farklı numaralarla kullanabiliriz. Bu sitelerden en bilinenler receive sms online ve vovox siteleri. Size vovox sitesinden nasıl gsm numarası alacağınızı anlatacağım.

 

1- İlk öncelikle yapmanız gereken https://signup.voxox.com/signupvoxox adresine girmek.

2- Daha sonra karşınıza çıkan üyelik formunu doldurmak.

3- Üyelik formu doldurulduktan sonra alt tarafta bulunan Sin Up Free butonuna tıklamak.

4- Karşımıza sms onayı bekleyen bir ekran çıkacaktır. Burada kendi numaramızı yazıyoruz ve Submit butonuna tıklıyoruz. Cep telefonumuza gelen aktivasyon kodunu ekranda bulunan yere gelerek yazıyoruz ve yine Submit butonuyla gönderiyoruz.

5-Onaylanan aktivasyon koduyla birlikte yeni numaramız hazır.

6-Daha sonra Whatsapp uygulamasına gelerek doğrulama ekranına yeni numaramızı giriyoruz.

7-Whatsapp kendi numaramızı yazacağımızı varsaydığından telefona mesaj gelmesini bekleyecektir. Bu sırada geri sayım bittikten sonra yeni alınan mobil numramıza gelen kodu ekrana gireceğiz.

8- Bu numaraya gelen sms ve çağrıları uygulama sayesinde veya verdiğimiz mail adresinde görebilmekteyiz. Sms’ler mail olarak bize gelecektir. Gelen kodu mail adresinden kopyalayıp Whatsapp’a girelim

9-Tebrikler. Yeni numaranızla Whatsapp’ınız hazır. Böylece Whatsapp sizden artık ücret tahsil edemeyecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ