Teknoloji Haberleri

Whatsapp Otomatik Mesaj Gönderme

Whatsapp Otomatik Mesaj Gönderme

Whatsapp Otomatik Mesaj Gönderme

 

Kullanıcıların telefonlarının vazgeçilmezi olan Whatsapp yenilikleri ve kolay kullanımı ile en çok indirilen uygulamalar arasında olmaya devam ediyor. Kullanıcıların beğenisi yanında eleştirileri de olmuyor değil. İşte bunlardan biri de otomatik mesaj gönderme.

whatsappvideoindirme

Piyasaya çıktığı ilk günden bu yana vazgeçilmez uygulamaların başında gelen Whatsapp her ne kadar yepyeni güncellemeleri ile kullanıcılarının gözdesi halinde olsa da beklentileri karşılama noktasında bazen eksik kalabiliyor. Whatsapp’tan istenen otomatik mesaj gönderme seçeneğine henüz bir çözüm getiremeyen firmanın, ilerleyen günlerde bu çözümü sunması bekleniyor.

 

Her ne kadar Whatsapp üzerinden otomatik mesaj gönderilemese bile bu işlemi indirilebilir bir uygulama ile çözmek oldukça basit. İleri zamanlı ve otomatik mesaj gönderme özelliği sunan programın adı Seebye Scheduler ROOT

 

Seebye Scheduler ROOT nedir?

Seebye Scheduler ROOT uygulaması Whatsapp aracılığı ile ileri zamana ayarlanmış bir mesajın otomatik olarak karşı kullanıcıya iletilmesini sağlıyor. Oldukça basit kullanımı ile otomatik mesaj gönderme özelliğini kullanıcılara getiren Seebye şimdiden epey kullanılıcıya ulaşmış durumda. Seebye Scheduler ROOT programını PlayStore ve AppStore mağazalarından ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ