Teknoloji Haberleri

Windows 10 Mobile’de Zil Sesini Değiştirme

Windows 10 Mobile’de Zil Sesini Değiştirme

Windows 10 Mobile’de Zil Sesini Değiştirme

 

Mobil işletim sistemleri arasında oldukça önemli olan isimlerden birisi de Windows’a aittir. Windows, Android ve İos gibi oldukça dikkat çekici olan mobil işletim sistemleri arasına Windows 10 mobil işletim sistemini de eklemiş ve mobil kullanıcılarına sunmuştur. Birçok kişinin beğenerek kullandığı Windows 10 mobile’de zil sesini değiştirme işleminin nasıl yapılacağı konusunda bilgisi olmayan kullanıcılar bu sorunun cevabını merak ediyor. Son derece basit yöntemlerle Windows 10 işletim sisteminde zil sesi değiştirilebilir.

Telefondaki Müzikler Arasından Zil Sesi Nasıl Yapılır?

Windows 10 mobile işletim sistemi kullanıcıları telefonlarında kayıtlı olan müziklerden birisini zil sesi yapmak için istedikleri müziğin üzerine gelerek basılı tutabilirler. Bu aşamada karşılarına bir menü çıkar ve bu menüden zil sesi olarak kaydet seçeneğini işaretlemek istenilen müziğin zil sesi olarak ayarlanmasını sağlar.

 

Bilgisayardaki Müzikler Arasından Zil Sesi Nasıl Yapılır?

Bilgisayardaki müzikleri zil sesi olarak ayarlamak için ise ilk olarak kablolu ya da kablosuz bağlantı yaparak istenilen müziklerin mobil cihaza aktarılması gerekir. Bundan sonra yukarıdaki işlemdeki adımları tekrar ederek zil sesi ayarlanabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ