Teknoloji Haberleri

Windows 10 Virüs Temizleme

Windows 10 Virüs Temizleme

Windows 10 Virüs Temizleme

 

Microsoft yaygın olarak kullanılan sürümlerini çalıştırdığımız bilgisayarlarımız için, Destek politikası gereği bizlere bir araç tavsiye ediyor.

Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı

Bu araç sık sık karşılaştığımız kötü amaçlı yazılımları temizlemektedir. Microsoft tarafından her ay bu yazılımın yeni sürümü yayımlanmaktadır. Yapılması gereken, kötü amaçlı yazılımları temizleme aracının güncellenmiş sürümünü bilgisayarınıza indirmektir. Daha sonra lisans koşullarını kabul edip, otomatik güncelleştirmeleri etkinleştirmeyi unutmamalısınız..Bilgisayarınızın yeni sürümü otomatik olarak alabilmesi için güncelleştirmeleri otomatik olarak yükle seçeneğini tıklatın..Ancak, Microsoft aracın temizleme işlemi yaparken veri kaybı olmayacağının garantisini veremiyor ne yazık ki. Temizleme işlemi için güncel bir virüs koruma ürününün de kullanılmasını salık veriyor bilişim devi. Windows 10 virüs temizleme. İşte o programlar..

 

Hangi Programlar?

İhtiyacımız olan Windows 10 ile uyumlu çalışan antivirüs programlarını bulmak.. İşte test edilmiş ve onaylanmış birkaç yazılım;

 

  • 360 Total Security
  • Avast Free Antivirus
  • AVG Internet Security
  • Bitdefender Internet Security
  • ESET Smart Security

 

Bu programların ortak özelliği, aynı zamanda kişisel bilgileri ve e postaları koruyup sosyal ağlarda bile tam zamanlı bir güvenlik sunmasıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ