Teknoloji Haberleri

Xbox Live Gold eylül ayı fiyatsız oyunları belirli oldu!

Microsoft tarafındaki Xbox konsolunun en sevilen yönüne geçerinden biri olan Xbox Live Gold kullanıcı hesabı, kullanıcılarına her ay ücretsiz …

Microsoft tarafındaki Xbox konsolunun en sevilen yönüne geçerinden biri olan Xbox Live Gold kullanıcı hesabı, kullanıcılarına her ay ücretsiz oyunlar veriyor. Üyelik sisteminin 2020 Eylül ayında ücretsiz sunacağı oyunlar belirlendi. İşte Xbox Live Gold’la beraber gelen Eylül 2020 oyunları!

İşte Xbox Live Gold ile beraber gelen Eylül 2020 oyunları!

Microsoft’un sevilen yanlarından biri olan Xbox Live Gold kullanıcı hesabınin Games with Gold kampanyası ile sunduğu ücretsiz oyunların yenileri beli oldu. Microsoft, 2020 Eylül ayında Tom Clancy’s The Division, he Book of Unwritten Tales 2, de Blob 2 ve Armed and Dangerous isimli oyunları ücretsiz bir biçimde üyelik sahiplerine sunacak.

Normal fiyatı 120 lira olan Tom Clancy’s The Division 1 ila 30 Eylül tarihleri içinde, 76,50 TL’ye satılan The Book of Unwritten Tales 2 16 Eylül ila 15 Ekim içinde, yine 76,50 TL’ye satılan de Blob 2 1 Eylül ila 15 Eylül 30 liraya satılan Armed and Dangerous 16 Eylül ila 30 Eylül tarihleri içinde ücretsiz olarak oyanabilecek.

bunun yanısıra de Blob 2 ve Armed and Dangerous geri uyumluluk aracılığıyla Xbox One‘da da oynanabilir olacak.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ