Teknoloji Haberleri

Xbox Series S fiyatı açıklandı! İşte tasarımı

sabah sularında Microsoft’un yeni oyun konsolu Xbox Series S fiyatı ve tasarımı ile gün yüzüne çıkmıştı. Xbox One S’in yerini alacak olan bu …

sabah sularında Microsoft’un yeni oyun konsolu Xbox Series S fiyatı ve tasarımı ile gün yüzüne çıkmıştı. Xbox One S’in yerini alacak olan bu konsolun 299 dolardan satışa sunulacağının iddia edilmesi oyuncuları oldukça sevindirirken, sızıntıya gösterilen yoğun ilgi Daha sonra Microsoft’tan resmi açıklama geldi!

Xbox Series S fiyatı ve tasarımı resmiyet kazandı!

Xbox’ın Sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabında yapılan paylaşımda Xbox Series X fiyatı 299 dolar olarak açıklandı. Xbox’ta yeni nesil performans sloganı ile tasarımı gözler önüne serilen konsolun teknik donanımlari şu anda bilinmezliğini koruyor. ‘Daha fazlasını paylaşmak için sabırsızlanıyoruz! yakın zamanda.‘ ifadeleri kullanılıyor.

Bu uygun fiyatın diğer konsollara kıyasla ne tür kayıplara yol açacağını şu anda bilmiyoruz. Lakin bazı kaynaklara göre GPU performansı, 4 teraflops seviyesinde olacak.

Boyutları ile ilgili hala bir bilgi olmasa da Xbox Series X modelinden daha ufak bir yapıda olacağını söylemek mümkün.

Son olarak hatırlatmak gerekirse Xbox Series X fiyatı hakkında da 499 dolar iddiaları gündeme geliyor. Lakin Xbox Series S modelinde olduğu gibi doğrudan bir gizli bilgi gündeme gelmiş değil. İlerleyen günlerde bu hususta da yeni bilgiler ortaya çıkmaya devame decektir.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ