Teknoloji Haberleri

Xbox Series S hakkında yeni bir sızıntı daha geldi!

Uzun zamandır beklenen yeni nesil konsollardan biri olan Xbox Series S(XSS) için yeni bir sızıntı geldi. Önümüzdeki aylarda piyasaya sunulması …

Uzun zamandır beklenen yeni nesil konsollardan biri olan Xbox Series S(XSS) için yeni bir sızıntı geldi. Önümüzdeki aylarda piyasaya sunulması beklenen konsolun detayları biçimlenmeye başladı.

Xbox Series S hakkında yeni bir sızıntı geldi!

XSS, Xbox Series X‘e bütçe dostu modeli olacak, Lakin hangi özelliklerden noksan olacağı şu ana kadar Microsoft tarafından açıklanmadı. Geçtiğimiz aylarda, yine bir Series S sızıntısı gündeme gelmişti. İki konsol için ortak kontrolcü olduğu söylenen sızıntıda, Microsoft tarafında yeni nesil konsolların çıkış tarihi hakkında iddialar da ortaya atılmıştı.

O sızıntılar Daha sonra garanti süreleri ele alınarak, yeni konsolların 5 Kasım 2020 tarihinde satışa sunulacakları ortaya çıkmıştı. Microsoft tarafından resmi bir açıklama yapılmadığı için, durumun ne kadar doğru olduğu ise hala bilinmiyor.

Yeni sızıntıda Sosyal paylaşım sitesi Twitter kullanıcısı Brendan, çevrimiçi Microsoft mağazasından Xbox Kontrolcüsü satın aldı ve kutusunun içinde Series S’den bahseden Game Pass Ultimate deneme kartı armağan edildi.

Deneme kartında, “Xbox Live Gold 100’ün üstünde yüksek kaliteli oyuna sınırsız erişim içerir. Xbox Series X, S, Xbox One ve Windows 10 için geçerlidir.” açıklamaları bulunuyor.

Bir başka iddiaya göre, Series S; 7.5 GB RAM, 4 TFLOP grafik hesaplama gücü ve RTX desteği sunacak.

Yeni iddialar ve sızıntılar hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ