Teknoloji Haberleri

Xbox Series S ve Series X Türkiye fiyatı için geri adım!

Dün gece Xbox Series S ve Series X Türkiye fiyatı eklenmiş ve fiyat aralıkları resmiyet kazanmıştı. Rekabetçi bir fiyat etiketiyle karşımıza …

Xbox Series S ve Series X Türkiye fiyatı için geri adım!

Dün gece Xbox Series S ve Series X Türkiye fiyatı eklenmiş ve fiyat aralıkları resmiyet kazanmıştı. Rekabetçi bir fiyat etiketiyle karşımıza çıkan yeni Xbox fiyat aralıkları, pek çok kişiyi şaşırtmıştı. Xbox Türkiye fiyat aralıkları için geri adım geldi. Fiyatlar İnternet sitesi üstünden kaldırıldı!

Xbox Series S ve Series X Türkiye fiyatı siteden kaldırıldı!

Şaşırtıcı bir biçimde yeni eklenen Xbox Series S ve Series X Türkiye fiyat aralıkları şu an saygınlığıyla siteden kaldırılmış durumda. Bu fiyat aralıkların kaldırılması ise akıllara fiyat güncellemesini getiriyor.

Zira 499 dolar fiyata sahip olan Xbox Series X 7 bin 499 TL Türkiye fiyatı ile raflarda yerini alacakken, 299 dolar fiyata sahip olan Xbox Series S 4 bin 599TL Türkiye fiyatı ile raflarda yerini alacaktı. Bu sayıları herhalde güncelleme kararı alan Microsoft, Türkiye sayfasındaki fiyat aralıkları kaldırdı.

Xbox Series X diğer modele göre daha üst seviye performans sunuyor. 4K çözünürlükte 60 fps destek sunan cihaz, daha yüksek bir fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra Xbox Series S, 2K çözünürlük ve 60 fps desteği sunuyor.

Bunun yanı sıra satın almayı kafanızı yoruyorsanız, konsolların ön siparişleri 22 Eylül itibariyle başlıyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ