Teknoloji Haberleri

Xbox Series X brifing görüntüsü sızdırıldı

Birçok oyun sever tarafından heyecanla beklenen Xbox Series X ve Sony PlayStation 5 ile ilgili sızıntılar çıkmaya devam etmekte. Xbox Series X …

Xbox Series X brifing görüntüsü sızdırıldı

Birçok oyun sever tarafından heyecanla beklenen Xbox Series X ve Sony PlayStation 5 ile ilgili sızıntılar çıkmaya devam etmekte. Xbox Series X için hazırlanan brifing videosu _h0x0d_ adlı Sosyal paylaşım sitesi Twitter kullanıcısı tarafından sızdırıldı.

Xbox Series X brifing videosu sızdırıldı

heyecanla beklenen Xbox Series X modeli ile ilgili birçok sızıntı ortaya çıkmıştı. Gücünü 3.8 GHz 8 çekirdekli AMD Zen 2 işlemciden alacak olan model, 16 GB GDDR6 ile karşımıza çıkacak.

 Özel 1 TB NVMe SSD depolama birimine sahip olan Series X, 560 GB/s’de 10 GB, 336 GB/s’de 6 GB bellek bant alanıni sunacak. 12 TFLOPS, 1.825 GHz 52 CU, Özel RDNA 2 ekran kartı aracılığıyla 4K 120 FPS’e kadar görüntü aktarımı sağlayabilen modelin daha kaliteli ses ve görüntü sağlaması için Dolby Vision ve Altmos teknolojileriyle beraber geleceği açıklanmıştı.

Pazarlama kıdemli yöneticisi Cindy Walker, hemen hemen tamamı bilinen Xbox Series X sahip olduğu özellikleri ile ilgili video hazırladı. Xbox başkanı Phil Spencer, Platform başkanı Liz Hamren, Xbox ortaklıkları ve ekosistemleri başkanı Sarah Bond ile röportaj yapan Walker, Xbox Sanal Basın Brifingi olarak adlandırıyor. bunun yanısıra bu videonun yalnızca basın kuruluşları için hazırlandığı bilgiler içinde bulunuyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ