Teknoloji Haberleri

Xbox’ın yeni konsolu hakkında yeni tez: Xbox Series V

Birçok oyun sever tarafından heyecanla beklenen Xbox Series X ve Sony PlayStation 5 ile ilgili sızıntılar çıkmaya devam etmekte. Xbox Series X ve …

Xbox’ın yeni konsolu hakkında yeni tez: Xbox Series V

Birçok oyun sever tarafından heyecanla beklenen Xbox Series X ve Sony PlayStation 5 ile ilgili sızıntılar çıkmaya devam etmekte. Xbox Series X ve Series S tanıtımından sonra gözler Xbox Series V modeline çevrildi.

Xbox’ın yeni konsolu hakkında yeni iddia: Xbox Series V

bir önceki günlerde 299 dolar ve 499 dolar olarak açıklanan Xbox Series S ve büyük kardeşi Series X, 10 Kasım’da satışa çıkıyor. Microsoft’un bu iki model haricinde yeni bir oyun konsolu çıkarma ihtimali az görünüyor Lakin konuşulanlar daha farklı.

dedikodulare göre Xbox Series X’ten donanım anlamında daha güçsüz, daha ufak ve disk sürücüsüne sahip olmayan Xbox Series V serisinin çıkacağı bilgisi yer alıyor. Bu konsolun çıkış ihtimali çok düşük ve oyun geliştiricilerinin de bu konsoldan haberleri yok.

Lakin PlayStation 5’in hem dijital hem de disk sürücüsü yer alan iki farklı serisinin olup, Series X’in yalnızca disk sürücülü modeli olması bu hususta ufak da olsa kafa karıştırıyor ve açıkçası mantıklı da görünüyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ