Teknoloji Haberleri

Xiaomi elektrikli bisiklet fiyatları

Teknoloji dünyasında sunduğu düşük fiyatlı mobil cihaz modelleri aracılığıyla tanınmayı başaran Çin merkezli üretici Xiaomi, çok daha …

Xiaomi elektrikli bisiklet fiyatları

Teknoloji dünyasında sunduğu düşük fiyatlı mobil cihaz modelleri aracılığıyla tanınmayı başaran Çin merkezli üretici Xiaomi, çok daha farklı alanlarda üretimlerine devam etmekte. Şirketin telefondan tutun da duvar saatine kadar çok değişik alanlarda enteresan ürünleri bulunuyor. Böyle bir markanın son dönemlerin revaçta olan elektrikli bisiklet işine girmemesini doğrusu oldukça fazla yadırgardık. Bizleri şaşırtmayan dev şirket, son zamanlarda kişilerın ilgisini oldukça fazla çeken elektrikli bisikletler üretmeye de başlamış durumda. Bunlardan birisi ise ülkemizde de hali hazırda satışta olan Xiaomi Qicycle Ef1 modeli.

Karşınızda Türkiye’de satılan tek Xiaomi elektrikli bisiklet!

Dünya üstünde pek çok farklı elektrikli bisiklet modeli yer alan firmasın ülkemizdeyse yalnızca bir elektrikli bisiklet modeli satılıyor. İsteğe göre bu bisikletin sahip olduğu detaylarını ve fiyatını hep beraber bir mercek altına alalım. Xiaomi Qicycle Ef1, 208.8 W kapasitesinde olan lityum-iyon pil üzerine kuruluyor. 20 km/s hıza kadar ulaşabilen bisiklet 45 km’lik menzili ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Tam şarj kapasitesine ulaşması için 3 saate ihtiyacı olan Ef1, 250W güç ve 7.3 nm tork değerine ulaşabiliyor. Modelin toplam ağırlığının ise 14.5 kg olduğunun altını çizmiş olalım.

Katlanabilir donanımı aracılığıyla taşınma anlamında da kullanıcısına kolaylık sağlayan bisiklet, yokuşlarda da herhangi bir problem yaşamadan rahat bir biçimde kullanılabiliyor. Dilerseniz bu özelliklerden bahsettikten sonra artık yavaş yavaş Xiaomi Qicycle Ef1 Türkiye fiyatına değinmiş olalım. Bahsi geçen elektrikli bisiklet ülkemizde şu anda 6.649,00 TL’den satışa sunuluyor. Peki ürün bu sahip olduğu özellikleri ve fiyatı ile satın almaya değer mi? Yorum sizin.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ