Teknoloji Haberleri

Xiaomi Mi 10T Pro imgeleri sızdırıldı!

Xiaomi’nin yeni mobil cihaz serisi Mi 10T sunumu yaklaştıkça sızıntılar da aynı oranda artıyor. Son gerçekleşen sızıntıda ise Sosyal paylaşım …

Xiaomi Mi 10T Pro imgeleri sızdırıldı!

Xiaomi’nin yeni mobil cihaz serisi Mi 10T sunumu yaklaştıkça sızıntılar da aynı oranda artıyor. Son gerçekleşen sızıntıda ise Sosyal paylaşım sitesi Twitter üstünden Xiaomi Mi 10T Pro serisinin görüntüleri sızdırıldı.

Xiaomi Mi 10T Pro görüntüleri sızdırıldı!

Sızdırılan görüntülere göre, cihaz oldukça ince bir çerçeveye sahip. Ekranın sol üstünde ufak bir ön kamera deliği bulunuyor. Vivo X50’ye benzetilen cihazın arka tarafında ise 4 kamera bulunuyor. Ana kamerasının 108 Megapiksel olduğu görülen telefon, geniş açı kamerası ve bir adet de derinlik sensörüne sahip.

Mi 10T Pro’da ekranın 144 Hz yenileme hızına sahip OLED ekranın yer alması ve cihazın 5000 mAh batarya kapasitesine sahip olması bekleniyor. Telefon bunun yanısıra Quick Charge 4+ süratli şarj teknolojisini de destekleyecek.

Cihazın güç tarafında 5G destekli Snapdragon 865 işlemcisinden gücünü alması bekleniyor. Mi 10T Pro serisinin yanı sıra Mi 10T Lite serisinin de piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ