Teknoloji Haberleri

Xiaomi Redmi Note 10 özellikleri sızdırıldı

Günümüzde üst segment mobil cihazların fiyat artışıyla beraber orta düzey cihazlar daha fazla rağbet görmeye başladı. Bu seviyenin de en gözde …

Günümüzde üst segment mobil cihazların fiyat artışıyla beraber orta düzey cihazlar daha fazla rağbet görmeye başladı. Bu seviyenin de en gözde serisi Redmi Note oluyor diyebiliriz. Bu kapsamda serinin yeni mobil cihazı beklenirken, cihaz hakkında da bilgi sızıntıları sürüyor. Son olarak Xiaomi Redmi Note 10 sahip olduğu özellikleri yaşandı.

Xiaomi Redmi Note 10’un canlı görüntüsü sızdırıldı! Cihazın sahip olduğu özellikleri yaşandı

Şirketin önümüzdeki aylarda piyasaya sürmesi beklenen Redmi Note 10‘un canlı görüntüsü sızdırıldı. Bu görsellerde cihazın tasarımı net olarak görünmese de bazı teknik donanımlari ve kamera kurulumu gibi noktalar gün yüzüne çıktı.

Xiaomi Redmi Note serisinin evvelki cihazları oyun performansı noktasında kullanıcıları büyük ölçüde tatmin etmeyi başarmıştı. bu sebeple Xiaomi Redmi Note 10 sahip olduğu özellikleri içinde en araştırılan nokta da donanım tarafı oluyor diyebiliriz. Cihazın işlemcisi net olarak ortaya çıkmadı Lakin 8 çekirdekli ve 2.4 GHz frekans hızına sahip olduğu görüldü. mobil cihazın RAM gücünün de 8 GB olduğu yaşandı.

Android 10 sürümüne sahip olduğu belli olan cihazın arka tarafında ise 3 kamera ve bir de flaş göze çarpıyor. Cihazın ön tarafında ise tek kamera ile beraber delikli çentik yapısını göze çarpıyor. bunun yanısıra mobil cihazın MIUI 12 ile geleceği de görselde ortaya çıkan detaylar içinde bulunuyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ