Teknoloji Haberleri

Yarına Tek Bilet Fragman Full izle

Yarına Tek Bilet Fragman Full izle
Büyük bir heyecanla beklenen Yarına Tek Bilet Filmi Netflix’te yayınlanmaya başlandı. Yarına Tek Bilet bugün Netflix’te izleyici karşına çıktı. Romantik etkileyici bir aşk filmi olan yarına tek bilet film izleyenler filmi oldukça beğendi. Siz değerli okuyucularımız için yarına tek bilet filmi fragmanı ile  Yarına Tek Bilet filmi konusu ve Yarına Tek Bilet oyuncularını sizlerle paylaşıyoruz..
YARINA TEK BİLET FİLMİ NETFLİX’TE YAYINLANDI
Ozan Açıktan’in yönettiği, başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger’in yayınladığı ‘Yarına Tek Bilet’ Netflix’te yayınlandı.
 YARINA TEK BİLET FİLM FRAGMANI
YARINA TEK BİLET FİLM KONUSU VE OYUNCULARI
Film, Ankara’dan İzmir’e doğru bir yolculuk sırasında birbirine rastlayan iki yabancının romantik hikayesini konu alıyor. İkilinin sürtüşmeyle başlayan ilişkisi, birbirlerini tanıdıkça Aslını söylemek gerekirse geçmişe bir sünger çekmek istediklerini fark etmeleri ve kendi gerçekleri ile yüzleşmeye başlamalarıyla farklı bir yola evriliyor. Yarına Tek Bilet filminin yapımcılığını OG Medya ve PToT film üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Aile içinde, Çok Film Hareketler Bunlar gibi filmlerin de yönetmenliğini yapan, Netflix’in bir diğer projesi Atiye ile tanınan Ozan Açıktan oturuyor.
DİLAN ÇİÇEK DENİZ KİMDİR?
Dilan Çiçek Deniz, 28 Şubat 1995’te Sivas’ta doğmuştur. Annesi ve babası öğretmendir. Babasının adı Orhan Deniz, annesinin adı Hale Temizyürek’dir. Lisedeyken üç sene süresince tiyatro eğitimi almıştır. 17 yaşındayken Liseler arası Tiyatro Yarışması’na katılıp oyunculuk ödülü almıştır. Ege Üniversitesinde Turizm Rehberliği okurken asıl istediği bölümün karşılaştırmalı edebiyat olduğuna karar vererek sınavlara tekrar girip karşılaştırmalı Edebiyat bölümüne geçiş yapmıştır. Oyuncu 15 yaşında “Güneşi Annem Sanırdım” adında şiir kitabı çıkarmıştır.
Modellik de yapan Dilan Çiçek Deniz, 2014 senesinde Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmış ve 2. olmuştur.2015 senesinde Miami’de tertip edilen kainat güzellik yarışmasında ülkemizi temsil etmiştir.
İlk rolü 2015’te Star TV’de paylaşılan “Tatlı ufak Yalancılar” dizisindeki ‘Ebru’ karakteridir. Dizide Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Alperen Duymaz, Beste Kökdemir, Büşra Develi, Burak Deniz ile beraber oynadılar. Lakin dizi düşük reytinglerden ötürü 3 Ekim 2015 tarihinde 13 bölüm sonra final yapmıştır.
2015 senesinde yayınlanmakta olan “Güneşin Kızları” dizisine dahil oldu. Dizinin başrollerinde Evrim Alasya, Emre Kınay, Hande Erçel, Burcu Özberk, Berk Atan ve Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı, yapımcılığını Süreç Film’in üstüne aldığı ”Güneşin Kızları” dizisinde, ‘Elif’ karakterine hayat verdi.
Oyuncu Ağustos 2016’da başlayıp Haziran 2017 de final yapan “Bodrum Masalı” adlı dizide başrol oynadı. Dizinin diğer başrollerinde ise Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz ve Hilmi Cem İntepe paylaşmıştır.
Oyuncu son olarak Show TV’de paylaşılan Çukur adlı dizide Aras Bulut Iyinemli ile başrolü paylaşmıştır.
METİN AKDÜLGER KİMDİR?
Metin Akdülger, 10 Nisan 1988 tarihinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. Koç Üniversitesi ülkeler arası İlişkiler bölümü mezunudur. Üniversite yıllarında Yıldız Kenter’den oyunculuk eğitimi almıştır. 2012’de Craft Tiyatro bünyesinde Kaset oyunuyla sahnelere adım atmıştır.
Kamera karşısına ise ilk kez Bensiz isimli filmde rol aldığı Necip karakteri ile geçen Metin Akdülger, Netflix yapımı ikinci Türk dizisi Atiye’de rol almaktadır. Metin Akdülger, 1.84 metre boyunda, 70 kilo ve Koç burcudur.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ