Teknoloji Haberleri

Yeni iMac ofiste! 27 inç iMac 2020 kutu açılışı

Macbook Pro 16 ve Mac Pro’nun daha sonra kullanılar iMac’in yenilenmesi hakkında Apple’a yoğun geri bildirimlerde bulunuyordu. Bu ayın başında …

Macbook Pro 16 ve Mac Pro’nun daha sonra kullanılar iMac’in yenilenmesi hakkında Apple’a yoğun geri bildirimlerde bulunuyordu. Bu ayın başında beklenen hamle geldi ve bizde yeni 27 inç iMac 2020 kutu açılış videosu ile karşınızdayız. İşte Apple’ın yeni bilgisayarının sahip olduğu özellikleri ve fiyatı!

27 inç iMac 2020 kutu açılışı ve sahip olduğu özellikleri

Lafı çok fazla uzatmadan sizleri, hazırladığımız yeni 27 inç iMac kutu açılış videosu ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Şu ana kadar piyasaya sunulan en yetenekli ve en güçlü iMac olarak lanse edilen yeni ürün,  10. nesil Intel Comet Lake işlemci ailesinden güç alıyor. herkes tarafından bilinen yapılandırma alternatiflerinde altı ve sekiz çekirdekli işlemciye sahip olan modeller yer alsa da, artık 10 çekirdekli işlemci seçeceği de eklendi.

Ekran kartı hakkında da, normal şartlar altında AMD Radeon 5300 XT ve 5500 XT ile karşımıza çıkan iMac ailesi, artık 16 GB GDDR6 belleğe sahip olan AMD Radeon 5700 XT serisini de destekliyor. bununla beraber evvelki nesillere göre çok daha yüksek işlem performansını kullanıcılarına sunmayı başarıyor.

Tüm bunların yanı sıra 8 GB DDR4 belleklerden 128 GB‘a kadar toplamda 5 farklı RAM seçeneği sunulduğunu da söylemek mümkün.

bunun yanısıra en ucuz iMac modeli 15.999 lira iken, özel seçeneklerden en yüksek donanımı seçtiğiniz zaman 76.297 liraya ulaşabiliyor. Tabii normal şartlar altında çok yüksek sayılar olsa da, profesyonel kullanıcıları düşündüğümüz zaman bu fiyat aralıkların normal olduğunu söylemek pek zor olmuyor.

Yeni iMac fiyat aralıklarına buradan varabilirsiniz.

Tüm Apple haberlerine buradan varabilirsiniz.

geliştirilen 27 inç iMac modelleri için siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ