Teknoloji Haberleri

Yeni iPad Air ve iPad’in Türkiye fiyatı açıklandı!

Apple bugün yani 15 Eylül tarihinde gerçekleştirdiği etkinlikte dört yeni ürün ile karşımıza çıktı. Yeni iPad Air ve yeni iPad (8.nesil) ile …

Yeni iPad Air ve iPad’in Türkiye fiyatı açıklandı!

Apple bugün yani 15 Eylül tarihinde gerçekleştirdiği etkinlikte dört yeni ürün ile karşımıza çıktı. Yeni iPad Air ve yeni iPad (8.nesil) ile beraber teknoloji devinin yeni akıllı saatleri Apple Watch Series 6 ve Watch SE resmiyet kazandı.

Watch SE modeli, iPhone SE’yi akıllara getiriyor ve onunla benzer biçimde düşük fiyatlı bir alternatif. Yeni iPad Air ise premium bir görünüm sunan tasarımı başta olmak üzere donanımı ve sahip olduğu özellikleri ile adeta iPad Pro’yu aratmayacak bir model.

Yeni iPad Air 4 Türkiye fiyatı

Her etkinlikte olduğu gibi Apple Store’un internet mazağasını kısa süreliğine kapatan Apple etkinlik Daha sonra fiyatlar ile karşımıza çıktı. Bu kapsamda Yeni iPad Air’ın başlangıç fiyatı ülkemizde 5799 TL olarak belirlendi.

Hücresel bağlantıya sahip olan modeli satın almak talep edenlerin 6999 TL ödemesi gerekiyor.

8. nesil iPad Türkiye fiyatı

Yeni iPad yahut diğer ismiyle 8. nesil iPad ise 3199 TL başlangıç fiyatına sahip. LTE yani hücresel bağlantıya sahip olan modeli satın almak isterseniz, 4399 TL ödemeniz gerekiyor. Bu fiyat aralıkların 32 GB’lık model için geçerli olduğunu belirtmek isteriz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ