Teknoloji Haberleri

Yeni iPad için çalışmalar başladı! Beklenen özellikler

mobil cihaz pazarında önderlik Samsung’un elinde olsa da, tablet pazarında önderlik Apple’da. Samsung bir önceki günlerde Galaxy Tab S7 ve S7 …

mobil cihaz pazarında önderlik Samsung’un elinde olsa da, tablet pazarında önderlik Apple’da. Samsung bir önceki günlerde Galaxy Tab S7 ve S7 Plus ile Apple’ın karşısına çıkmış olsa da, teknoloji devi tablet modellerine bir yenisini ekliyor. Sızıntılar birbiriyle çelişiyor olsa da, 10.8 inç iPad yolda görünüyor.

Apple, 10.8 inç iPad geliştiriyor iddiası!

iPad Pro ve iPad Mini haricinde önümüzdeki aylarda hangi iPad’in duyurulacağı hakkında çelişkiler devam etmekte. Özellikle bazı kaynaklar 10.8 inç ekran olacağını iddia ederken, bazı kaynaklar 11 inç ekran olacağını belirtiyor.

91mobiles tarafından paylaşılan habere göre, iPad Pro ile benzer biçimde Face ID teknolojisine sahip olan tablet, 10.8 inç büyüklüğünde ekranı bünyesinde barındıracak. bunun yanısıra bağlantı noktasının USB-C olacağı belirtiliyor.

Bu kapsamda Apple, USB-C’ye geçeceğini bir kez daha kanıtlamış olacak.  Tabi şu anda ortaya çıkan görselleri dikkate alarak kesin konuşmak mümkün değil. Curpetino merkezli teknoloji devi yeni bir tabletin tanıtımını gerçekleştirecek, Lakin bunun hangi model olacağını hep beraber göreceğiz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ