Teknoloji Haberleri

Yeni jenerasyon konsollara gelen Unknown 9: Awakening tanıtıldı!

Dünyanın en büyük oyun fuarlarından biri olan Gamescom etkinliği 27 Ağustos günü başladı. Etkinlikte daha evvelden duyurulan oyunların yanında …

Dünyanın en büyük oyun fuarlarından biri olan Gamescom etkinliği 27 Ağustos günü başladı. Etkinlikte daha evvelden duyurulan oyunların yanında, yeni yapımlarda tanıtıldı. Reflector Entertainment tarafından geliştirilen ve 2021 senesinde yeni nesil konsollarla beraber PC platformuna da geleceği açıklanan Unknown 9: Awakening tanıtıldı.

Yeni nesil konsollara ve PC’ye gelen Unknown 9: Awakening fragmanı yayınlandı

2021 senesinde piyasa çıkması planlanan oyunda Haroona isimli karakteri yönlendireceğiz. Oyun hikaye odaklı ilerleyen aksiyon, macera türünde olacak.

Hikaye olarak, Hindistan’ınn Kalküta sokaklarında büyüyen ve düşlarında sürekli kendi ölümü ile yüzleşen genç kız karakteri yöneteceğiz. Farklı kabiliyetleri olan karakter, akıl hocasından yardım alarak The Fold isimli gizemli boyuta yolculuk yapacak.

Oyunun, Layton Green’in Unknown 9: Genesis, Unknown 9: Out of Sight isimli kitaplardan uyarlandığını da ekleyelim. hala oyunla ilgili çok fazla bilgi olmasa da, kısa bir video yayınlandı ve bu video,  oyunun nasıl olacağına yönelik fikir vermeyi başarıyor.

Oyunun videosu ve konusu hakkındaki fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ