Teknoloji Haberleri

Yeni Monster Hunter önümüzdeki hafta tanıtılabilir!

Uzun zamandır dedikoduları ortaya atılan yeni Monster Hunter oyunu önümüzdeki hafta düzenlenecek Tokyo Game Show 2020 etkinliğinde tanıtılabilir …

Yeni Monster Hunter önümüzdeki hafta tanıtılabilir!

Uzun zamandır dedikoduları ortaya atılan yeni Monster Hunter oyunu önümüzdeki hafta düzenlenecek Tokyo Game Show 2020 etkinliğinde tanıtılabilir. Capcom projeleriyle yakın zamandan ilgilenen ve doğru çıkan iddialarla tanından Dusk Golem, Nintendo Switch için çıkması beklenen yeni oyunun etkinlikte tanıtılabileceğini aktardı.

Yeni Monster Hunter Tokyo Game Show 2020’de gelebilir!

Ortaya atılan yeni bilgilerle beraber, RE Engine grafik motorunun Nintendo Switch için olan sürümünden destek alacağı da yaşandı. Bu grafik motoru daha evvel, ResidentEvilVII:Biohazard, Devil May Crysis 5, Resident Evil 2 ve 3 gibi oyunlarda da kullanılmıştı. Yani kısacası sağlam ve kendini kanıtlayan bir motor olduğunu söylemekte yarar var.

Monster Hunter World daha evvel, PC, PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için piyasaya çıkmıştı. Daha Daha sonra ise Nintendo Switch için, Monster Hunter Generations Ultimate oyunun piyasaya sunulmuştu. Şimdi ise iddialara göre yeni oyun için çalışmalara başlandı ve Tokyo Game Show 2020‘de tanıtılması bekleniyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ