Teknoloji Haberleri

Yeni OnePlus 8T tasarımı sızdırıldı

Çinli OnePlus markasının yeni mobil cihaz modeli OnePlus 8T ile ilgili yeni sızıntılar ortaya çıkmaya devam etmekte. Şimdi de OnePlus 8T tasarımı …

Yeni OnePlus 8T tasarımı sızdırıldı

Çinli OnePlus markasının yeni mobil cihaz modeli OnePlus 8T ile ilgili yeni sızıntılar ortaya çıkmaya devam etmekte. Şimdi de OnePlus 8T tasarımı sızdırıldı. Sızdırılan CAD çizimlerinden anlaşıldığı kadarı ile yeni model, OnePlus 8 modelinden farklı bir tasarım ile tanıtılacak.

OnePlus 8T tasarımı sızdırıldı! Kamera tasarımı değişiyor

Yeni sızdırılan CAD çizimlerinde ilk dikkat çeken detay, arka kamera konumlandırması oluyor. Görsellerden anlaşıldığı kadarı ile OnePlus 8T serisinin arka kamerası, 4 farklı sensörden oluşaca. Sensör sayısının artmasından dolayı OnePlus’ın arka kamera setini cihazın sol bölümüne taşıması söz konusu olmuş olabilir. 48 MP, 16 MP, 5 MP ve 2 MP kamera sensörleri olacağına da bunun yanısıra dikkat çekiliyor.

Ekran tarafında ise herhangi bir değişiklik mevcut değil gibi görünüyor. OnePlus 8 modelinde olduğu gibi yalnızca ön kameranın olduğu çentiksiz bir ekran tasarımı OnePlus 8T modelinde de kullanılacak.

Son olarak OnePlus 8T sahip olduğu özellikleri ile ilgili gelen gizli bilgileri de hatırlatmak gerekirse yeni modelin teknik detayları içinde 128 GB dahili depolama alanı için 8 GB RAM, 256 GB depolama alanı için 12 GB RAM, Qualcomm Snapdragon 865+ işlemci, 4500 mAh dahili batarya ve 65W süratli şarj olması bekleniyor.

İlerleyen günlerde OnePlus 8T modeli ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam edecektir.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ