Teknoloji Haberleri

Yeni Xbox fiyatı açıklandı! Ne bekliyoruz?

son zamanlarda birçok farklı firma değişik lansmanlar ve tanıtım etkinlikleri ile beraber yeni teknolojiler hayatımıza girmeye başladı. Uzun …

son zamanlarda birçok farklı firma değişik lansmanlar ve tanıtım etkinlikleri ile beraber yeni teknolojiler hayatımıza girmeye başladı. Uzun zamandır konuşulan yeni nesil konsollar hakkında dedikodular ve resmi açıklamalar gelirken, NVIDIA 1 Eylül tarihinde yeni ekran kartı ailesi RTX 3000 serisini tanıttı. Bu noktadan sonra konsolları durumu merakla beklenirken, Microsoft Xbox Series S hakkında fiyat açıklaması yaptı. Xbox Series S, Xbox Series X ve PlayStation 5 hakkında düşündüklerimiz burada! Yeni Xbox fiyatı açıklandı! Ne bekliyoruz?

Yeni konsollardan ne bekliyoruz?

Xbox Series X ve S aynı zamanda PlayStation 5 hakkında şimdiye kadar ortaya atılan iddiaları ve resmi açıklamaları ele aldığımız video yayında. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan, yeni nesil konsollar hakkında hazırladığımız video ile sizleri baş başa bırakalım.

şimdiye kadar ortaya atılan iddiaların haricinde uzun zamandır Microsoft tarafından geride duran düşük donanıma sahip olan yeni nesil konsol Series S fiyatı açıklandı. teknik donanımlarini net bir biçimde bilmediğimiz yeni konsol, 299 dolardan satışa sunulacak. Türkiye’ye giriş yaptığı zaman kaç liraya satılacağı Microsoft tarafından hala açıklanmadı.

İddialara göre bu konsol, 4 TFLOPs gücünde olacak. 10 GB GDDR6 bellek teknolojisi ve Xbox Series X’de de yer alan süratli NVMe SSD‘nin Series S’te de yer alacağı bilgisi yer alıyor. Tabii az evvel de bahsettiğim gibi bunlar, ortaya atılan iddialar. Microsoft tarafından açıklanan herhangi bir bilgi yer almıyor.

Yeni Xbox konsolları ve PlayStation 5 hakkında düşündüklerinizi ve fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Başka bir videoda daha görüşmek üzere.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ