Teknoloji Haberleri

Yenilenen 27 inç iMac inceleme – Türkiye’de ilk!

ShiftDelete.Net ailesi olarak inceleme videolarımıza tüm hızıyla devam etmekteuz. Bu sefer yenilenmiş Apple 27 inç iMac incelemesi ile sizlerle …

ShiftDelete.Net ailesi olarak inceleme videolarımıza tüm hızıyla devam etmekteuz. Bu sefer yenilenmiş Apple 27 inç iMac incelemesi ile sizlerle beraberyiz. Apple tarafından her sene geliştirilen ve gelişmiş teknik donanımlarle aramıza katılan iMac ailesinin son üyesi ofisimize geldi. 27 inç iMac inceleme videosu ve sahip olduğu özellikleri burada!

bazı zaman bir önceki günlerde sizler için kutu açılış videosunu da paylaşmıştık. Kutu açılış videosunu izlemeyen takipçilerimiz aşağıdan bu videoya ulaşabilir!

Yeni 27 inç iMac inceleme!

geliştirilen iMac bir çok yeni teknik özellikle aramıza katıldı. Önceki seriiye göre birçok anlamda yüzde 40‘a varan performans iyileştirmeleri yapılan model, profesyonellere yönelik bir ürün olmuş. Bunun yanı sıra hazıladığımız inceleme videosunda Counter Strike: Global Offensive ve Dirt 4 gibi oyunları yüksek grafik ayarlarında 4K çözünürlükte deneyimlediğimizi de söylemekte yarar var. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan, geliştirilen 27 inç iMac incelemesi ile sizleri baş başa bırakalım. Yeni 27 inç iMac inceleme videosu ShiftDelete.Net farkıyla sizlerle!

Yeni 27 inç iMac Özellikleri!

Şu ana kadar piyasaya sunulan en yetenekli ve en güçlü iMac olarak lanse edilen yeni ürün,  10. nesil Intel Comet Lake işlemci ailesinden güç alıyor. herkes tarafından bilinen yapılandırma alternatiflerinde altı ve sekiz çekirdekli işlemciye sahip olan modeller yer alsa da, artık 10 çekirdekli işlemci seçeceği de eklendi.

Ekran kartı hakkında da, normal şartlar altında AMD Radeon 5300 XT ve 5500 XT ile karşımıza çıkan iMac ailesi, artık 16 GB GDDR6 belleğe sahip olan AMD Radeon 5700 XT serisini de destekliyor. bununla beraber evvelki nesillere göre çok daha yüksek işlem performansını kullanıcılarına sunmayı başarıyor.

Tüm bunların yanı sıra 8 GB DDR4 belleklerden 128 GB‘a kadar toplamda 5 farklı RAM seçeneği sunulduğunu da söylemek mümkün.

bunun yanısıra en ucuz iMac modeli 15.999 lira iken, özel seçeneklerden en yüksek donanımı seçtiğiniz zaman 76.297 liraya ulaşabiliyor. Tabii normal şartlar altında çok yüksek sayılar olsa da, profesyonel kullanıcıları düşündüğümüz zaman bu fiyat aralıkların normal olduğunu söylemek pek zor olmuyor.

Yeni iMac fiyat aralıklarına buradan varabilirsiniz.

Tüm Apple haberlerine buradan varabilirsiniz.

geliştirilen 27 inç iMac modelleri için siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ