Teknoloji Haberleri

YouTube Premium’u Ailenizle Paylaşın

YouTube Premium’u Ailenizle Paylaşın

YouTube Premium, YouTube’un kendi  abonelik servisidir.YouTube reklamları  videolarından kaldırır, YouTube Orjinal’ine erişmenizi sağlar ve bir Google Play Müzik aboneliği içerir.YouTube’un premium özelliğine geçtiğinizi varsayarsak aylık ücreti ayda 11,99 ABD doları. Ancak, bu avantajlara erişmek isteyen bir aileniz varsa, YouTube Premium’unuzu onlarla paylaşabilirsiniz ama nasıl. 

YouTube Premium’u Paylaşma

 Amazon Prime veya Spotify aboneliklerinizde olduğu gibi ailenizle birlikte YouTube Premium abonelik paylaşabilirsiniz. Beş ev hanesine kadar üye ekleyebilirsiniz, ancak bu size tam olarak  ayda 8 dolar daha bir fark çıkaracak. YouTube aile planına yükselttikten sonra, altı aile üyesinin tümü de aynı avantajlardan yararlanacak. Bu, reklamsız bir YouTube ve YouTube Müzik deneyimi ve herkes için Google Play Müzik anlamına gelir.

Premium üyeliğinizi bir aile planına yükseltmek için YouTube’a giriş yapın ve http://youtube.com/premium adresine gidin . Yönet’e tıklayın . Ardından Üyeliği yönet’i ve ardından Yükseltme’yi tıklayın . Onaylamak için bir kez daha Yükselt’i tıklayın . Alternatif olarak, doğrudan http://youtube.com/premium/family adresine gidip yükseltmek için Aile planını al’ı tıklayabilirsiniz. Onayladıktan sonra, faturalandırma sürenizin geri kalanında YouTube Premium Ailesine yükseltme yapmak için anında bir ücret alınır.Daha sonra, ev üyelerinizi bir aile grubuna davet etmeniz gerekir. Üyelerin eklenmesi için en az 13 yaşında olması ve birGoogle hesabının olması gerekir.

Yeni bir ev sahibi eklemek için, ücretli üyelikler sayfanıza  gidin, YouTube Premium’un yanındaki eylem taşma düğmesini tıklayın ve Aile paylaşım ayarları’nı seçin . Ayrıca doğrudan http://families.google.com adresine de gidebilirsiniz . Bir aile üyesi eklemek için artı işaretine tıklayın. E-posta adreslerini yazmaya başlayın ve  Gönder’e tıklayın .Aile üyelerini ekledikten sonra, grubu yalnızca 12 ayda bir değiştirebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ