Teknoloji Haberleri

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu Sorgulama

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu Sorgulama
Ziraat Bankası’ndan yaptığınız temel ihtiyaç kredisi başvuru neticesini öğrenmek mi istiyorsunuz? Ziraat Bankası destek kredisi başvuru sonuç sayfasına ulaşmak başvuru yapan kişilerin arayışında. Koronavirüs salgını zamanı için alınan ekonomik önlemlerin içinde bulunan ve 3 kamu bankası aracılığıyla uygulanan temel ihtiyaç destek kredisi, hem uygun faiz oranı hem de 6 ay geri ödemesiz olma olanaklarıyla dikkatleri üstüne çekiyor. Peki 2020 Ziraat Bankası kişisel temel ihtiyaç destek kredisi başvurusu ve sonuçları sorgulama nasıl yapılır?
ZİRAAT BANKASI TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU SORGULAMA
Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada temel kişisel ihtiyaç kredisi başvuruları alakalı detaylarda bulunuldu. İşte yapılan o bilgilendirme…
İnternet şube yahut Ziraat mobil uygulamadan Başvurular-Başvuru Takip-Ürün Başvuruları ekranı aracılığı ile kredi kullanmak muhtemel.
Bankkartınız ve kart şifreniz varsa https://kişisel.ziraatbank.com.tr (Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) adresinden ya da Ziraat Mobil uygulamamızdan “Hemen Başvur” seçeneği ile parolanızı oluşturabilir, Başvurular-Başvuru Takip-Ürün Başvuruları ekranı aracılığı ile kredinizi kullanabilirsiniz.
Kredinizi ATM’lerimizden Bankkartınızla yahut Bankkartınız yoksa “Kartsız İşlemler-Diğer İşlemler-İhtiyaç Destek Kredi Ödemesi” seçeneğinden dilediğiniz zaman alabilirsiniz.
ZİRAAT BANKASI KREDİ BAŞVURUM HANGİ AŞAMADA?
Kredi Başvurunuzun güncel durumunu Internet Şube, Ziraat Mobil uygulaması ve https://www.ziraatbank.com.tr/tr/kişisel/basvurular/kişisel-kredi-basvurulari/ihtiyac-destek-kredisi-kullandirim (Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) adresinden takip edebiliriniz.
KREDİ HAKKINDA GENEL BİLGİLER NELERDİR?
Küresel ölçekte ortaya çıkan ve ülkemizi de etkileyen COVID-19 salgınının ekonomik hayata, üretim ve istihdama ilişkin olası hasarlarını en aza indirme hedefiyle uygulamaya alınan “Ekonomik İstikrar Kalkanı” tedbirleri doğrultusunda Ziraat Bankası olarak hane halkı geliri aylık 5.000,-TL ve altında olan kişisel müşterileri finansal açıdan desteklemek için yeni bir kredi uygulaması başlatıyoruz.
Temel gereksinimlerini uygun şartlarda finanse edebilmeleri amacıyla kişisel Müşteriler
10.000,-TL’ye kadar,
6 ayı ödemesiz dönemli, 36 ay vadeli,
Aylık Eşit Taksitli,
Kredi kullanabilecektir.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ